Informacja Turystyczna Wyszków
Zadzwoń: 507 808 867 

Ciekawe miejsca

Centrum Wyszkowa

Wyszków to dynamicznie rozwijające się miasto, coraz bardziej nowoczesne i przyjazne mieszkańcom oraz przyjezdnym.
Zdjęcie nie może być wyświetlone, sprawdź swoją przeglądarkę
Dziś zapewne większość wyszkowian wskazałaby ulicę Sowińskiego jako centrum Wyszkowa – tu przez ostatnie lata intensywnie powstawały nowe centra handlowe, bloki, obiekty usługowe itd. Tu mieści się jeden z najnowocześniejszych w regionie placów miejskich z kompleksem fontann, to tu można zrobić zakupy, spotkać się ze znajomymi w kawiarni, odwiedzić miejską bibliotekę (oferującą liczne wystawy, spotkania), czy Punkt Informacji Turystycznej.
Samorząd dba o to, by przez niemal cały rok serce miasta wyglądało atrakcyjnie – ukwiecone rabaty od wczesnej wiosny do późnej jesieni są niewątpliwą ozdobą ulicy przyciągającą spacerowiczów. Ulica Sowińskiego jest tradycyjnym miejscem odbywającego się we wrześniu rajdu samochodowego Rally Wyszków. Tu odbywają się też miejska wigilia i inne imprezy, na które samorząd zaprasza także turystów.Zdjęcie nie może być wyświetlone, sprawdź swoją przeglądarkę


Zdjęcie nie może być wyświetlone, sprawdź swoją przeglądarkę

Zdjęcie nie może być wyświetlone, sprawdź swoją przeglądarkę

Unia Europejska

Unia Europejska

Projekt "Przygotowanie kompleksowej oferty turystycznej na terenie gminy Wyszków", współfinansowany przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.