Informacja Turystyczna Wyszków
Zadzwoń: 507 808 867 

Wydarzenia

"Gdzie jest gwiazdka"

Data zaproszenia: 15.11.2013 r., godz. 16.00
Miejsce: Kameralna sala kinowa Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” ul.Prosta 7 Wyszków
PREMIERA!!! "Gdzie jest gwiazdka" – 15 – 21 listopada 2013, godz. 16.00 i 17.30, prod. Norwegia, reżyseria: Nils Gaup, film fabularny dla dzieci, w polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha, Krzysztof Kowalewski i Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa, wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i… słuch o niej zaginął. Królowa zmarła z żalu i tęsknoty za córką, a król przeklął Gwiazdę, sprawiając, że w jego królestwie nastały smutek i ciemność. Legenda jednak głosi, że Złotowłosa wciąż żyje i powróci do królestwa, gdy tylko król odnajdzie Gwiazdę i przywróci jej blask. Odtąd król szuka Gwiazdy w każde Boże Narodzenie, lecz na próżno. Tuż przed świętami ostatniej szansy do królestwa trafia 12-letnia Sonja, porwana przez bandę rozbójników. Dzielnej dziewczynce udaje się uciec od porywaczy, a przy okazji poznać smutną historię króla. Wzruszona jego losem i dobrocią, Sonja przysięga mu pomóc i wyrusza w długą, pełną przygód i niebezpieczeństw podróż w poszukiwaniu magicznej Gwiazdy...

Unia Europejska

Unia Europejska

Projekt "Przygotowanie kompleksowej oferty turystycznej na terenie gminy Wyszków", współfinansowany przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.