Informacja Turystyczna Wyszków
Zadzwoń: 507 808 867 

Gospodarstwo Agroturystyczne Elżbieta Grycz

Ślubów 4, 07-201 Wyszków
tel. 29 596 66 00
kom. 510 107 191

e-mai: lgrycz1@op.pl

http://agroturystyka-grycz.enirodlafirm.pl/

Foto

Gospodarstwo Agroturystyczne Elżbieta Grycz
23.08.2012


Ośrodek agroturystyczny powstał z myślą o tych, którzy szukają ucieczki od zgiełku i codziennych spraw. Położony jest w Ślubowie - wsi oddalonej 40 km od Warszawy.

Obiekt całoroczny, a w nim pokoje o wysokim standardzie, dostosowane do potrzeb wymagających gości (zaopatrzone w telewizor i Internet), duży, ogrodzony parking.

Dla gości w ofercie smaczne, domowe jedzenie - dania są przygotowywane z produktów pochodzących w większości z własnego gospodarstwa rolnego: mleko prosto od krowy, jaja, ser oraz warzywa z przydomowego ogródka. Do dyspozycji gości jest także miejsce na ognisko, grilla i plac zabaw dla dzieci.

Spędzając czas w gospodarstwie można zaczerpnąć świeżego powietrza podczas spaceru, grzybobrania lub wycieczki rowerowej. Dodatkowym atutem są wspaniałe warunki do jazdy konnej i wędkowania. Na terenie posesji znajduje się bocianie gniazdo, którego historia sięga ponad 100 lat.

Unia Europejska

Unia Europejska

Projekt "Przygotowanie kompleksowej oferty turystycznej na terenie gminy Wyszków", współfinansowany przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.