Informacja Turystyczna Wyszków
Zadzwoń: 507 808 867 

Noclegi u Alicji (agroturystyka, pokoje do wynajęcia, kwatery pracownicze)

ul. Poniatowskiego 34, 07-210 Długosiodło
rezerwacje - tel. 504 247 666

kontakt@noclegiualicji.pl

www.noclegiualicji.pl

Właściciele ośrodka agroturystycznego polecają:

„Noclegi u Alicji w Długosiodle to wspaniała forma wypoczynku w bliskości z naturą. Oferujemy niedrogie, komfortowe noclegi. Do dyspozycji naszych gości posiadamy 9 przytulnych pokoi, łącznie dla 26 osób.

Na terenie naszej Agroturystyki oferujemy miejsce do biesiady pod wiatą przy kominku, udekorowaną dawnymi sprzętami wiejskimi oraz miejsce na ognisko na otwartym powietrzu, stół do tenisa stołowego oraz mnóstwo sprzętów sportowych dla dzieci (piłki, siatki, badminton, lotki).

Zachęcamy również do skorzystania z nowo otwartego odkrytego basenu gminnego w Długosiodle (ok. 350m, 5zł/os, wstęp nieograniczony). Noclegi u Alicji to fantastyczne miejsce wypadowe dla grzybiarzy (przepastne lasy zaczynają się za ogrodzeniem), wędkarzy (3 łowiska w okolicy) i amatorów wycieczek rowerowych (kilka oznaczonych ścieżek rowerowych).

Zapraszamy na nocleg osoby prywatne oraz firmy zainteresowane kwaterami pracowniczymi.

FotoFotoFotoFotoFoto


Unia Europejska

Unia Europejska

Projekt "Przygotowanie kompleksowej oferty turystycznej na terenie gminy Wyszków", współfinansowany przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.